21 жовтня: найцікавіші новини і фотографії в Instagram зірок

У п'ятницю, 21 жовтня, зірки не змовляючись вирішили похвалитися талантами своїх дітей. Анастасія Волочкова опублікувала відео, на якому танцює її дочка, Анна Седокова похвалилася артистичністю своїх дівчаток, Євген Плющенко - як наполегливо його син займається фігурним катанням.

Юлія Проскурякова та Ігор Ніколаєв відвідали Кубок Кремля, співачка Нюша зізналася в любові солістці групи Iowa. Софі Кальчева розповіла про несподівану зустріч з Сергієм Шнуровим. Аніта Цой поскаржилася на справи, які не дають їй часто бачитися з подругою, Мариною Кім.

Ксенія Бородіна розповіла про щастя материнства. "Дітей багато не буває", - написала вона в блозі, і деякі передплатники сприйняли це як натяк на швидку вагітність. Незважаючи на критику фанатів, Тетяна Навка знову зробила дочки манікюр, а Юля Проскурякова та Ігор Ніколаєв показали фото свого малятка.

Евеліна Бледанс викупалася в холодному морі. Олександр Буйнов зловив в своєму ставку невідому рибу: "У мене в ставку водилися тільки карасі ... і раптом охоронець впіймав на М'ЯСО! Це хто ?! А зуби ?!", - здивувався він.

Дмитро Нагієв потішив передплатників новим еротичним відео.

Loading...