"Російських Джолі і Пітта" позбавили олімпійських медалей з керлінгу

Сьогодні в Лозанні відбувся судовий процес у справі про прийняття допінгу керлінгістів Олександром Крушельницьким, який раніше виграв бронзову медаль в парі з дружиною Анастасією Бризгалової. Після перемоги пара стала суперпопулярної не так через свого таланту, скільки завдяки привабливості: Олександра і Анастасію назвали "російськими Піттом і Джолі", вболівальники навперебій писали, що полюбили керлінг завдяки саме цій двійці ... Однак днями Крушельницького попросили здати тест на допінг, і він його провалив.

Спортсмен заздалегідь відмовився захищати свої інтереси в суді - на думку експертів, щоб виграти час на збір доказів про те, що препарат мельдоній йому підсипали ще на зборах до Ігор в Пхенчхані.

У підсумку, як повідомляє ТАСС, і Олександр, і Анастасія були позбавлені медалей - вони перейшли до норвежцям Магнусу Недреготтену і Крістін Моен Скасліен. Раніше керлінгістів вважав за потрібне публічно вибачитися і перед дружиною, і перед уболівальниками, і перед тренерським складом. Пара вже повернулася в Санкт-Петербург. Всього на даний момент у команди олімпійських атлетів з Росії 13 медалей - 4 срібні і 9 бронзових.

Loading...