Skip to main content

Поради колориста Джесіки Сімпсон

Одна з найсексуальніших зірок Голлівуду 34-річна Джесіка Сімпсон стала ще світліше. І відразу ж поділилася фотографією результату зі своїми передплатниками. А її колорист, улюблениця зірок Рита Хазан (Rita Hazan), дала кілька порад, як зберегти здоров'я і гарний колір волосся.

"Освітлення волосся - непроста справа. Його краще відразу довірити професіоналу, хороший майстер ніколи не зіпсує вам волосся. Звичайно, у кожного майстра є свої секрети. Я, наприклад, перед тим, як змішувати фарбу, додаю в неї спеціальне масло, таке як Phyto Huile. З ним фарба краще лягає на волосся. Після фарбування я використовую кондиціонуючий догляд Weekly Remedy моєї власної марки - я розробила його для того, щоб волосся моїх клієнток залишалися зволоженими. Раджу завжди використовувати спеціальні шампуні і кондиціонери для забарвлених волосся, вони дійсно допомагають зберегти колір і уберегти волосся від пошкодження, - говорить Рита. - І ще: колір добре тримається тільки на здорових волоссі, не забувайте про це ".

А ви вже визначилися з кольором свого волосся? Якщо поки немає, вам допоможе наш тест - який колір волосся вам підходить.