Наталія Селезньова про перенесеної складної операції: "Медики відрізали мені голову і пришили її назад"

Зірка радянських комедій "Операція" И "," Іван Васильович змінює професію "," Імпотент "Наталія Селезньова зізналася, що в 1970-х перенесла складну хірургічну операцію на щитовидній залозі. Лікарі пояснили акторці, що їм довелося практично відокремити її голову від тіла, а потім повернути на місце.

"Я хворіла довго і сильно. У мене була важка операція на щитовидній залозі. Мені практично відрізали голову, а потім заново пришили. Я думаю, це була розплата за гріхи. Я втратила голос, після операції у мене була перерізана зв'язка. Доктор повідомив, що все, що в професію я не повернуся. сипів як тріскачка ", - заявила Селезньова в ефірі телепрограми" Доля людини ".

Наталія Ігорівна пояснила, в яких саме гріхах, на її погляд, вона була винна: ​​за кілька років до вищеописаної операції вона повела з родини актора Володимира Андрєєва, за якого потім вийшла заміж. "Я готова була боротися за своє, як тигриця. Я не хотіла думати, не хотіла думати ні про що, крім свого щастя", - зазначила Селезньова. Наталія Ігорівна та Володимир Олексійович одружені вже майже 50 років, у них є дорослий син Єгор і два онуки.

Loading...