Від яких жінок чоловіки сходять з розуму?

Фахівці з США з'ясували, що споглядання деяких жінок активує в головному мозку чоловіків вироблення гормонів задоволення. Такий же ефект спостерігається після прийняття спиртних напоїв або наркотиків.

Дослідження за участю 14 сексуально активних чоловіків показало, що так само, як на алкоголь або наркотики, головний мозок представників сильної статі реагує на жінок, що володіють фігурою "пісочний годинник".

Великі груди, широкі стегна і вузька талія - ​​при вигляді такого поєднання в організмі чоловіка у великій кількості виділяються гормони задоволення.

Більш ранні дослідження також доводять, що чоловікам подобаються фігуристи дами. Так, фахівці з Нового Південного Уельсу з'ясували, що з точки зору чоловіків ідеальною є жінка, у якої зріст 163 сантиметри, обхват талії 76, обсяг стегон 100 і об'єм грудей - 95-100 сантиметрів. Розмір одягу представниці прекрасної статі повинен бути 46-48.

В ході іншого дослідження було встановлено, що чим більша різниця між обсягом стегон і талії жінки, тим вище її інтелектуальний рівень.

Loading...