Шлях до серця Діми Білана лежить через шлунок

Співак Діма Білан - один з найбільш завидних женихів нашої естради. Поки у нього немає обраниці. І багато фанатки чекають, що зможуть підкорити його серце. Однак Діма розповів, що не все так просто в стосунках.

У своєму останньому інтерв'ю виданню Співрозмовник він розповів, що навряд чи зміг би зустрічатися з дівчиною з числа прихильниць. "Я можу собі уявити життя з дівчиною, з якою у нас повне взаєморозуміння, повага і ніжні почуття. Чесні, справжні, відкриті. Мені важливо, щоб була гармонія між людьми, щоб комфортно було знаходитися поруч. Я не люблю нав'язливість, не люблю надмірне увагу, з подібним типом дівчат навряд чи зміг би ужитися ... "- поділився він.

Крім душевної близькості, Білан хоче від дівчини ... смачних страв! "Я люблю смачно поїсти. Особливо люблю мамину їжу. Вона найсмачніша!" - розповів співак. І його дівчина повинна обов'язково вміти смачно готувати. "Буду щасливий, якщо моя дівчина навчиться смачно готувати. Адже я той ще любитель добре поїсти!" - посміявся над собою Діма.

Ще співак розповів, що на новий рік він не стане влаштовувати гучних вечірок, а вважатиме за краще виспатися.

Loading...