4 жовтня: найцікавіші новини і фотографії в Instagram зірок

Співачка Слава заздалегідь сумує за дочки перед гастролями: "Мій теплий, ніжний, окатий кіт !!! Перед довгим туром по країні, хоч на пів годинки заїхала (в єдиний перерву між парами в Сашкове інституті) побачити мою велику дитину !!!!! нехай наші діти будуть здорові і щасливі, тоді і ми мами і тата будемо здорові і щасливі !!!! ". Анна Семенович - за літом:

Повернулася з Туреччини до Москви Олена Свиридова не сумує: "Після купальника і в'єтнамок довелося відразу вскочити в куртку і черевики) І, треба сказати, з не меншим задоволенням) Йду робити великі справи".

Анна Седокова і Настя Каменських похвалилися стрункими тілами. Анна Калашникова розповіла, яку операцію хоче зробити Наталя Штурм:

Крістіна Орбакайте занурилася у спогади про дитинство: "Ось моє село, де пройшло моє босоноге дитинство в Литві. Цей вид я часто бачу уві сні. Чи не була тут з дитинства. Сьогодні погода розбушувалася".

Поліна Гагаріна теж поміркувати про минуле:

Ольга Бузова подякувала незнайомця за сюрприз, а Сергій Глушко, він же Тарзан, повеселив передплатників фотографією з маленькою собачкою.

Loading...