Skip to main content

Кейт Міддлтон показала нові фото принцеси Шарлотти

Сьогодні на офіційній сторінці Кенсингтонського палацу в Instagram були опубліковані дві нові фотографії принцеси Шарлотти Єлизавети Діани. Їх автором виступила мама дівчинки, герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон.

"Герцог і Герцогиня Кембриджські раді можливості представити дві нові фотографії Принцеси Шарлотти. Вони були зроблені Герцогинею на початку листопада, в їхньому будинку в Норфолку.

Герцог і Герцогиня Кембриджські продовжують отримувати повні тепла повідомлення, що стосуються Принцеси Шарлотти, з усього світу і вони сподіваються, що всім сподобаються ці зворушливі знімки ", - свідчить підпис.

Нагадаємо, що раніше шанувальники королівської пари могли побачити обличчя принцеси на фотографіях, зроблених після народження дівчинки, сімейних фотографіях з братом, фото з хрестин, а також заглянути в майбутнє, завдяки портрету принцеси у віці десяти років, спроектованому за допомогою сучасних технологій судовим художником замальовником Джо Муллінс (Joe Mullins).

Цю та інші новини шукайте на нашому сайті і сторінках PDF-журналу, який можна завантажити або роздрукувати - і читати в будь-якому місці в зручний час.