Дмитро Ісхаков показав фото вагітної Поліни Гагаріної в купальнику

Поліна Гагаріна довго приховувала своє цікаве положення. Навіть коли її вагітність була очевидна, вона люто заперечувала її і навіть обіцяла влаштувати скандал організаторам шоу, які ненароком розкрили її секрет. Сьогодні Поліна з чоловіком Дмитром Ісхаковим опублікували фото, на якому зірка зображена що стоїть на березі океану, в купальнику і з великим животом:

"Ну нарешті то", "Ну невже", "Я так і знав", "Дааааааа, я знала, я вірила, ааааа", "Полечку, вітаємо", "Правильно, скільки можна приховувати цю красу", "Господи, яка овечих! Вагітність-на-віч "," Поля, ти чудо, точніше не так, там твоє чудо! Я дуже рада за тебе, а точніше за вас з Дімою! Я давно помітила, що ви підписані на всякі коляски, брязкальця ... Вітаю !! ! ", - відреагували фанати, які все давно зрозуміли, тим більше що Сергій Лазарєв і Філіп Кіркоров побічно підтверджували вагітність подруги, та й сама Поліна плуталася в свідченнях.

Тепер настала черга нових припущень: "Народити повинна була вже давно ... Походу народила", - припускають прихильники. Не так давно співачка показувала фото без живота.

Вітаємо пару!

Loading...