21 березня: найцікавіші новини і фотографії в Instagram зірок

Ольга Бузова святкує успіх на театральній сцені. Евеліна Бледанс зустрічає весну у Відні:

Віра Брежнєва поскаржилася на втому: "Закінчення робочого дня ... # ніктонеустал нехай з 5.45 не сплю, зате класні сьогодні зйомки були", - написала вона під фото. Нонна Гришаєва весь вечір озвучувала мультики: "Ох, нелегка ця робота-мультиплікація ... Всією творчій групі, терпіння і удачі)) # Фіксікі # озвучування # мультиплікація".

Софі Кальчева показала фото з батьками. Катерина Стриженова розповіла про першою і єдиною сторінці Олени Малишевої в Instagram: @ Malysheva.live. Ірина Безрукова показала свого песика: "нудьгувати? ... Привіт всім від малюка Оскара". Ляйсан Утяшева експериментує із зачісками: "Це вражаюче як же від зачіски змінюються риси обличчя", - здивувалася вона. Юлія Проскурякова розповіла про своє ставлення до віку:

Настасья Самбурська привітала брата. Жасмин показала синові чудові краєвиди: "З оглядового майданчика фортеці Нарин-Кала на місто і Каспійське море". А Анна Седокова здивувалася, як швидко виросла її дочка: "Ой ... А в який момент це сталося? Вона ж тільки народилася".

Loading...