Кейт Бекінсейл розлучається з чоловіком після 10 років шлюбу

Британська актриса Кейт Бекінсейл і американський режисер Лен Уайзман вирішили розлучитися. Про це повідомило видання People, уточнивши, що розлад трапився давно, щонайменше кілька місяців тому.

Всупереч повідомленням жовтої преси, Бекінсейл і Уайзман розійшлися друзями. ЗМІ також припускали, що причиною розриву відносин став роман Лена з 24-річною моделлю Сі Джей Франко (CJ Franco). Але інсайдери стверджують, що це - наслідок.

Днями Кейт ще раз довела серйозність намірів: вчора вона була присутня на врученні театральної премії в Лондоні - вже без кільця. Льон також з'являється на публіці вже в статусі вільного чоловіка.

Кейт і Льон познайомилися в 2003 році на зйомках фільму "Інший світ", але на той момент обидва були невільні. Але все змінилося через кілька місяців: вони залишили своїх партнерів і 9 травня 2004 року повінчалися в Лос-Анджелесі. Дочка Кейт Лілі, народжена 31 січня 1999 роки від Майкла Шина, була не проти нових відносин мами.

Якщо ви не встигаєте стежити за новинами з життя зірок протягом дня, читайте їх в нашому PDF-журналі, який виходить щоранку.

Loading...