Тімберлейк і Куніс обмацали один одного прямо на сцені

Ще в березні цього року в пресі з'являлися повідомлення про можливий роман співака і актора Джастіна Тімберлейка (Justin Timberlake) і актриси Міли Куніс (Mila Kunis). Після появи парочки на церемонії MTV Movie Awards про їх більше ніж дружніх відносинах заговорили знову. Ще б! Вони так відверто себе вели.

Джастін і Міла піднялися на сцену MTV Movie Awards разом для оголошення переможця в одній з номінацій. Перш ніж назвати ім'я призера, вони жартували і фліртували один з одним, причому настільки відверто, що здивували всіх.

В одну мить Тімберлейк двома руками схопив Куніс за груди, а дівчина в цей момент опустила руку між ніг свого колеги по сцені, пише The Daily Mail.

Після цього журналісти не могли не поставити запитання про те, які відносини між молодими людьми. Міла відповіла, що вони "ближче, ніж брат і сестра", а Джастін заявив, що вони тільки в кіно були парою, а в реальному житті - просто друзі.

Нагадаємо, що Міла і Джастін знялися разом у фільмі "Секс по дружбі". Швидше за все на знімальному майданчику саме цієї картини вони і зблизилися.

Loading...