Skip to main content

Пуговка зросла: 15-річна Катя Старшова опублікувала знімок зі своїм бойфрендом

За сторінкою Каті Старшової, яка прославилася роллю Пуговки в серіалі "Татусеві дочки", в Instagram стежать понад 130 тисяч передплатників. Незважаючи на те, що дівчина заявила про небажання продовжувати акторську кар'єру, її життя як і раніше цікава шанувальникам. Нещодавно в блозі дівчини з'явилася фотографія з молодою людиною. "Коли захотіла викрити те, як я дивлюся на свого хлопця", - підписала знімок Катя.

Фоловерів відзначили, що пара виглядає дуже гармонійно, побажали закоханим щастя: "Яка гарна пара", "Ви такі милі", "Дуже мила пара, щастя вам!".

Закохані разом вже кілька місяців. В одному з інтерв'ю Катя відзначала, що її коханий так само, як і вона, захоплюється фігурним катанням. Передплатники поцікавилися, як познайомилися молоді люди, але дівчина залишила всі питання без коментарів.

Нагадаємо, серіал "Татусеві дочки" вийшов на екрани в 2007 році і відразу став дуже популярним. Завдяки йому прославилися стали вже дорослими актриси Єлизавета Арзамасова, Дарина Мельникова і інші юні обдарування.

(Орфографія і пунктуація авторів збережені. - прим.ред.)