Новий флагман Samsung може те, що не під силу іншим смартфонам

Вже 11 квітня в Росії надійде в продаж новий флагманський смартфон Samsung Galaxy S5. Цей смартфон вміє залишатися в строю, навіть коли сили закінчуються, і працює в будь-яких умовах.

Samsung Galaxy S5 створений для сучасної людини, в житті якого, крім роботи, є місце для спорту, розваг та творчості. З ним користувачі можуть не турбуватися про свободу спілкування навіть якщо залишилося всього 10% заряду батареї, робити знімки високої якості за допомогою 16-мегапіксельною камерою з найшвидшим в світі автофокусом (0,3 секунди) і насолоджуватися безкоштовним сервісом Яндекс.Музика.

Крім того, смартфон захищений за стандартом IP67 - від пилу, вологи, бризок і повного занурення в воду на глибину до 1 м (на 30 хв).

Новий смартфон - перший в світі з підтримкою новітнього надшвидкісного LTE-Advanced (4G, 4-е покоління стільникових мереж зв'язку). Мережа 4G дозволяє розвивати швидкість Інтернету до 150 мегабіт в секунду - веб-сайти на такій швидкості відкриваються практично миттєво, а фільм в HD-якості можна завантажити за все за 5-10 хвилин!

Loading...