Шарліз Терон вперше розповіла про те, як пережила смерть батька

Життя 41-річної голлівудської актриси Шарліз Терон не можна назвати казковою. У недавньому інтерв'ю в рамках промо "Вибуховою блондинки" Шарліз вперше розповіла правду про смерть свого батька. Майбутній зірці світового кіно було всього 15 років, коли її мати застрелила батька в цілях самооборони. "Мій батько був алкоголіком і моє дитинство виявилося дуже важким. Я кожен день прокидалася і не знала, що чекати від сьогоднішнього дня. Все залежало від того, буде батько сьогодні тверезий або знову почне пити", - зізнається актриса.

Шарліз Терон

Як повідомляє портал WMJ.ru, глибока душевна травма не давала спокою актрисі багато років. "Я не хотіла нікому говорити. Якщо мене питали, то відповідала, що батько загинув в автокатастрофі. Хто захоче розповідати правду? Оточуючі не знають, як потрібно реагувати на це, а мені не хотілося відчувати себе жертвою", - згадує Шарліз. Актрисі довелося вдатися до допомоги психолога: саме ця терапія допомогла залікувати душевні рани кінозірки.

Нагадаємо, Шарліз Терон зіграла головну роль у фільмі "Вибухова блондинка", який вийде в широкий прокат в Росії 27 липня.

Loading...