У МАДОННИ ВСЕ ВИЙШЛО!

Однорічна дитина Девід Банда (David Banda), якого всиновила поп-зірка Мадонна, був доставлений в лондонський аеропорт Хітроу вранці 17 жовтня, повідомляє BBC News. Дитину супроводжувала асистентка Мадонни, а також один з її охоронців. Сама співачка повернулася до Лондона кілька днів тому, не чекаючи, поки для дитини підготують всі необхідні документи.

Мадонна прибула в східноафриканської країну Малаві 4 жовтня, щоб відкрити там дитячий притулок. Згодом стало відомо про її намір усиновити малавійського дитини. Поп-зірка вибрала Девіда Банда, якого знайшла в одному з притулків.

За законами Малаві, для усиновлення необхідно, щоб потенційні батьки прожили в країні не менше 18 місяців, однак для поп-зірки малавийские влада зробила виняток, оформивши тимчасовий дозвіл на усиновлення.

Проти цього виступили місцеві правозахисники. Представники малавійську комітету з прав людини заявили, що Мадонна повинна пройти всі встановлені процедури і перевірки, і пообіцяли домагатися скасування виданого їй дозволу.

Lenta.ru

Loading...