Як зустріти день Святого Патрика (17 березня)

Незважаючи на те, що прямого відношення до Росії день святого Патріка не має, це - не привід відмовлятися від можливості повеселитися. Звичайно, не так широко, як ірландці - ті в його честь традиційно влаштовують справжній парад з піснями і танцями, де пиво ллється рікою.

У Москві, наприклад, за кілька днів до офіційної дати святкування влаштовують парад на Арбаті. Дівчата фарбують повіки зеленими тінями, хтось навіть робить зелений манікюр. Деякі молоді люди з'являються в костюмах, танцюють ірландські танці. Веселощі часто закінчується в кафе і барах, в меню яких з'являються спеціальні страви до дня Святого Патріка.

В інших містах Росії можна також знайти ресторани, підхопили веселу традицію, а можна і приготувати щось самостійно, наприклад ірландське рагу з баранини. Після трапези - поворожити на гілочках, це особливо цікаво, якщо у вас є діти. І, звичайно, прикрасити все листочками конюшини - символом цього дня.

Цю та іншу цікаву інформацію шукайте на сторінках нашого PDF-журналу, який можна завантажити або роздрукувати і читати в будь-який зручний час.

Loading...