Дженніфер Гарнер і Бен Аффлек знімуть будинок у Брук Шилдс

Коли в червні Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер оголосили про розлучення, вони уточнили, що незважаючи на це, вони не планують роз'їжджатися. Причиною такого рішення стало небажання травмувати дітей - 9-річну Вайолет, 6-річну Серафіну і 3-річного Семюеля.

Пара залишилася жити в своєму особняку в Пасифік Палісейдс (Лос-Анджелес, штат Каліфорнія), який вони придбали за 17,5 мільйона доларів в 2009 році. Зараз будинок потребує реставрації, тому сімейство переїжджає в інше житло, яке вони знімуть у своєї колеги Брук Шилдс.

Джерело видання People уточнив: "Аффлек проводить літо з сім'єю в Атланті, він переїде разом з сім'єю, поки вони будуть жити на новому місці". Сімейство веде звичайний для себе спосіб життя, вони навіть завели собаку. Може бути, у них є шанс на примирення?

Зараз Бен зупиняється в гостьовому будиночку в маєтку в Атланті, яке Денніфер орендувала для сім'ї на час участі в зйомках фільму "Чудеса з раю" (Miracles from Heaven).

Змогли б ви залишитися друзями після розлучення зі своїм чоловіком? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, міцний чи у вас шлюб.

Loading...