Світлана Бондарчук показала рідкісні архівні фотографії своєї сім'ї

Соціальні мережі в сучасному світі стали не тільки місцем спілкування, а й своєрідним фотоальбомом, де фіксуються і свіжі події, а також розміщуються архівні кадри. Наприклад, в Instagram багато знаменитостей часто діляться з шанувальниками частинкою минулого. Так, сьогодні Світлана Бондарчук привітала свого сина Сергія допомогою популярного блогу і показала кілька архівних фотознімків.

Численні шанувальники відомої родини привітали іменинника і відзначили, що, незважаючи на минулі роки, Світлана виглядає все так же юно, як і на старих фотографіях: "Світла! Вітаю тебе з днем ​​народження Сина !!! Бажаю йому всього самого найкращого !!", "Син уже дорослий, а мама все молодшає і молодшає", "Вітаю. і Вас теж. Щастя, добра і гармонії. Залишайтеся такою ж чарівною", "Світлана, Ви зовсім не змінилися за ці роки !! ????", "Син уже дорослий, а мама все молодшає і молодшає".

Нагадаємо, Світлана і Федір Бондарчук були разом більше двадцяти років. У 2016 році стало відомо, що одна з найкрасивіших пар вітчизняного шоу-бізнесу розпалася.

Loading...