Шкіра на ліктях загрубіла? Їй потрібен особливий догляд

Груба і почервоніла шкіра на ліктях може викликати дискомфорт. Фахівці вважають, що впоратися з проблемою досить легко. Все, що необхідно - регулярний догляд. На думку швейцарських косметологів, сік лимона і звичайний крем для рук, - найпростіший спосіб позбутися від цієї проблеми.

Відмінного ефекту можна домогтися і при використанні різних олій - не тільки тварини, а й рослинного походження. Фахівці пропонують на кілька хвилин в день опускати лікті в тепле масло і потім насухо витирати серветкою.

Від грубої шкіри на ліктях можна позбутися, використовуючи натуральні скраби, приготовані зі звичайного крему для тіла і солі дрібного помелу. Такий скраб може бути використаний і для всього тіла.

Китайські косметологи рекомендують приготувати маску для шкіри ліктів в домашніх умовах. Для маски будуть потрібні 3 невеликих картоплини, які необхідно зварити і зробити пюре. Додати 3 столові ложки молока в пюре, трохи остудити і нанести на шкіру ліктів на 10 хвилин. Потім змити холодною водою і змастити шкіру кремом.

Loading...