Skip to main content

Перше золото Росії на Олімпіади-2014

Збірна Росії з фігурного катання виграла командний турнір на Олімпіаді в Сочі, завоювавши для нашої країни першу золоту медаль.

Командні змагання з фігурного катання на Олімпійських іграх 2014 проводилися вперше. І в них росіяни відразу здобули переконливу перемогу. Золоті медалі командного турніру отримали Євген Плющенко, Юлія Ліпницька, спортивні пари Тетяна Волосожар - Максим Траньков і Ксенія Столбова - Федір Климов, танцювальні пари Катерина Боброва - Дмитро Соловйов і Олена Ільїних - Микита Кацалапов.

Канадська команда посіла друге місце. Бронза у США.

На даний момент у Росії 4 медалі. Нагороди за друге місце вибороли Ольга Вілухіна в біатлоні (жінки, спринт) і Альберт Демченко - Санний спорт (чоловіки, одиночки). Бронзова медаль у Ольги Граф - Ковзанярський спорт (жінки, 3000 метрів).

Альберт Демченко виборов срібло

У неофіційному командному медальному заліку поки лідирує Норвегія - у неї 7 медалей (2 золота, 1 срібло і 4 бронзи). У Нідерландів, США та Канади, як і у нас, по 4 медалі.