Skip to main content

Анастасія Волочкова ледь не згоріла в своєму особистому бані

Всім відомо, що Анастасія Волочкова - затята прихильниця лазень. Подорожуючи по всій Росії, вона в кожному місті знаходить, де б попаритися. У Москві у балерини є власна парна, яка знаходиться на території її ділянки. Сьогодні стало відомо, що артистка багато разів ризикувала життям, перебуваючи в ній.

Роблячи ремонт, майстри відмітили, що в будівництві були порушені основні принципи безпеки. "Коли робітники стали розкривати полоки, то я була в шоці. Виявилося, що стать зотлів. Попередні будівельники напартачили - замість дерев'яних кріплень встановили залізні. При високій температурі вони весь час нагрівалися, в будь-який момент могла початися пожежа! Я стільки раз ризикувала життям" , - розповіла жінка "СтарХіту".

Настя часто розслабляється в парній, загартовується і рекомендує своїм прихильникам вести такий же спосіб життя. Вона вважає, що саме в лазні полягає секрет її міцного здоров'я.

Тепер, після роботи професіоналів, їй нема чого боятися. Здоров'ю та життю Анастасії, її доньці, помічниці по будинку і котику, які живуть в особняку, нічого не загрожує.