На Тома Круза подали в суд

Голлівудського актора Тома Круза чекає судовий розгляд. Акторові і його кінокомпанії "United Artists" належить відповісти за нещасний випадок, що стався на знімальному майданчику в минулому році.

12 акторів масовки серйозно постраждали, коли під час зйомок фільму "Валькірія" в Берліні розвалився реквізитний вантажівка часів Другої Світової війни. Всі постраждалі були госпіталізовані. Тепер вони подають до суду, щоб стягнути з кінокомпанії 11 млн. Доларів.

Адвокат, що представляє інтереси потерпілих акторів, впевнена: керівництво компанії знало, що вантажівки небезпечні. Бічні панелі на них не були закріплені як слід, що і призвело до нещасного випадку.

Самого Тома Круза в той момент на знімальному майданчику не було. Але йому все одно доведеться відповідати за те, що сталося, т. К. Він є одним із співвласників кінокомпанії "United Artists".

Фільм "Валькірія" оповідає про змову офіцерів німецької армії проти Адольфа Гітлера. Дата виходу фільму переносилася 5 разів, в останній раз на кінець грудня. Але можливо, вона буде знову змінено.

Loading...