Skip to main content

Змінила імідж Лера Кудрявцева розбурхала шанувальників знімком без макіяжу

Зміна іміджу провідної викликала бурю реакцію серед передплатників. Як водиться, їх думки розділилися: багато хто вважав, що в такому образі Лера стала виглядати набагато молодше, інші ж висловили своє несхвалення, порівнявши її з "сільської" дівчиною.

Але, схоже, Кудрявцеву критика користувачів Мережі особливо не зачіпає, так як вона насолоджується новим іміджем і з задоволенням публікує знімки в новому образі. Так, сьогодні Лера виклала в блог "постільна" фото, показавши, як виглядає без макіяжу.

"Виглядаєш на 30 років, молодець", "Без чубчика краще на багато !! З чубчиком як колгоспниця.", "Е дізнатися !!! Мені теж, якщо чесно, без чубчика більше до душі", "Така красива інша зовсім без купи тоналок, очі губки і все !!! "," Яка Ви гарненька, Вам навіть і фарбуватися не треба "," Жах якийсь, що залишилося натурального? ", - написали передплатники провідною.

А хтось із них і зовсім побачив значну схожість Кудрявцевої з Оленою Апіної і навіть Любов'ю Успенською: "Я подумала Любов Успенська", "А я думала що це Кім Кардашьян", "На Апіна стала схожа", "Апіна тепер".