У Мережу потрапили фото абсолютно голих Юлії Ковальчук та Олексія Чумакова

Вчора на сторінці популярного співака Влада Соколовського з'явилися інтимні фото Юлії Ковальчук та Олексія Чумакова. Реакція шанувальників артистів не змусила себе чекати. У коментарях відразу ж з'явилися гнівні висловлювання на адресу Соколовського.

Однак сам співак не був до цього причетний. Як виявилося, Instagram-аккаунт Влада зламали, про що він сам дізнався лише через деякий час від своїх друзів. Артист поспішив видалити знімки, які були більш ніж відверті. На кількох фото була не тільки Юлія Ковальчук, яка позувала перед дзеркалом голою у відвертих позах, але і її чоловік Олексій Чумаков, що лежить абсолютно голим на шезлонгу.

Через те, що знімки були опублікували саме на сторінці Соколовського, від співака в той же день, буквально за дві години, відписав 10 тисяч чоловік. За цей інцидент Влад публічно вибачився перед колегами, виклавши відео в Instagram.

Шанувальники Соколовського повністю погодилися з тим, що викладати подібні фото як мінімум неетично. Кожен артист, як і будь-яка людина, має право на особисте життя.

Loading...