Джессіка Альба перетворилася в Чарлі Чапліна

Після своєї останньої акторської роботи, комедії Майка Майера "Секс Гуру", майбутня мама Джессіка Альба вирішила приміряти образ знаменитого у всьому світі коміка Чарлі Чапліна.

У такому незвичайному амплуа одна з найсексуальніших жінок Голлівуду знялася у фотосесії для червневого номера журналу "Allure". В інтерв'ю після зйомок 27-річна актриса розповіла про свої фотосесіях в стилі sexy і про те, як вона навчилася любити своє тіло: "Потрібно привертати увагу своєю сексуальністю ... Тут нема чого соромитися. У цьому питанні мене точно не хвилює чужу думку".

Джессіка розповіла, що не завжди була задоволена своєю сексапільністю. Тільки в 22 роки вона перестала соромитися і вибачатися за свої відверті фотосесії. Альба також висловила свою думку про секс перед весіллям: "Я ніколи не вірила в те, що жінка повинна зберігати цноту до шлюбу і в те, що дівчина закохується в хлопця тільки тому, що у них був секс. Я не вважаю, що секс - це важлива подія. Я ненавиджу лицемірство в цьому питанні. Люди можуть робити все, що хочуть, і це прийнятно! "

Loading...