Володимир Путін повідомив про поповнення в родині: "Другий онук народився зовсім недавно"

Так, жінка з Кабардино-Балкарії задала президенту питання, що стосується його родини. Путін повідомив, що його діти живуть в Росії, а зовсім недавно на світ з'явився другий внук.

"Мої діти, незважаючи на всі ті чутки, вони живуть тут, в Росії, в Москві. І внуки у мене є ... Що стосується онуків - хтось в дитячий сад вже ходить. Розумієте, в чому справа, я не хочу, щоб вони росли якимись принцами крові, я хочу, щоб вони виросли нормальними людьми. Для цього їм потрібно звичайне спілкування в дитячих колективах ", - розповів президент.

Володимир Путін також відзначив, що не хотів би вдаватися в подробиці, адже якщо він назве їх імена, то вони відразу ж будуть "ідентифіковані". "Варто мені тільки сказати вік, ім'я, як вони будуть ідентифіковані. Все у мене нормально, я прошу зрозуміти мене правильно", - повідомив президент, додавши: "Другий онук народився зовсім недавно".

Відзначимо, що 15-а за рахунком "пряма лінія" тривала 3 години 56 хвилин. Путін приніс вибачення тим, на чиї питання відповісти не зміг, і заявив, що думка громадян для нього дуже важливо.

Loading...