Фанати зроблять незвичайний подарунок Роберту Паттінсону

Роберт Паттінсон може пишатися своїми шанувальниками, повідомляють іноземні ЗМІ. Вони перейнялися подарунком заздалегідь, ще в 2010 році. З тих пір вони жертвують гроші на користь GO Campaign, збираючи їх під проектом Rob's Birthday. До 13 травня вони планують набрати кругленьку суму і оповістити про це свого улюбленця.

Благодійний фонд GO Campaign займається збором коштів і направляє їх на допомогу дітям-сиротам усього світу. Шанувальники Паттінсона зібрали вже понад 130 000 доларів. В цьому році вони збираються набрати як мінімум 30 000, щоб таким чином відзначити його 30-річчя.

"Роберт буде дуже радий дізнатися, що шанувальники в його честь займаються таким корисною справою, як допомога сиротам і нужденним дітям", - стверджують організатори. Актор і сам багато років допомагав цьому фонду, тепер його справу продовжили ті, кому небайдуже те, чим він займається.

"Роберт - талановитий актор, за його плечима безліч яскравих ролей, але його доброта в повсякденному житті робить його справжньою суперзіркою в наших очах", - повідомляють співробітники GO Campaign.

Loading...