Skip to main content

Перше фото дівчинки, яку народив чоловік

В кінці червня на світ з'явилася дівчинка, яку народив перший в світі вагітний чоловік. У середу, 23 липня, були опубліковані перші ексклюзивні фотографії маленької Сьюзан Джулієт і її щасливих батьків.

"Вона така гарна, я не можу на неї намилуватися. Навіть просто тримати її на руках - самоелучшеечувство в світі. Вона - наше маленьке диво", - зізнається Томас Біті, єдиний чоловік у світі, який сам народив дитину.

10 років тому Томас поміняв стать і став чоловіком. Але він залишив жіночі репродуктивні органи, тому що збирався народити дитину. Сьюзан була зачата за допомогою штучного запліднення з використанням донорської сперми.

Пологи тривали 40 годин, і весь цей час дружина Томаса Ненсі перебувала поруч з чоловіком. Він відмовився від кесаревого розтину, і пологи проходили природним шляхом.

Багато хто вважав, що Сьюзан буде позбавлена ​​грудного вигодовування, але це не так. Дівчинку годує грудьми її мати Ненсі, а батько робить все інше. Обидва вони щасливі і кажуть, що нарешті-то вони створили сім'ю, про яку мріяли.