Skip to main content

Алла Пугачова і Максим Галкін витрачають шалені суми на дітей

У коментарях до записів в блогах Максима Галкіна і Алли Пугачової про таланти маленьких Лізи і Гаррі передплатники зірок часто цікавляться, у скільки обходиться зіркам утримання та навчання дітей. Сьогодні російські ЗМІ дали відповідь на це питання.

Так, за навчання спадкоємців Алла і Максим віддають по 650 тисяч рублів щомісяця: діти ходять в елітний дитячий сад, де займаються грою на музичних інструментах, хореографією та іноземними мовами, повідомляє Ura.ru з посиланням на канал "Різне про різне". Послуги няні коштують близько 200 тисяч рублів (три тисячі євро) на місяць.

На утримання замку в селі Грязь у сім'ї йде по 500 тисяч рублів на місяць, послуги домробітниці обходяться приблизно в 100 тисяч рублів (близько півтори тисячі євро).

Алла Борисівна не раз зізнавалася, що іноді зароблених Максимом Галкіним коштів не вистачає, тоді "на полювання" виходить вона. У порівнянні з його гонораром (50 тисяч євро або 3,6 мільйона рублів за вихід) Примадонна отримує від 250 тисяч євро, що за нинішнім курсом становить близько 18 мільйонів рублів.