Skip to main content

Юлія Савічева народила дитину за кордоном?

Юлія Савічева приймає поздоровлення з народженням первістка! Сьогодні ряд російських ЗМІ повідомили, що співачка вперше стала мамою, причому малюк з'явився на світ в Португалії, де вона останнім часом живе з чоловіком.

Сама артистка поки ніяк не прокоментувала цю новину, швидше за все, ми будемо довго чекати її реакції. Вона майже не спілкується з пресою, не записує пісні, на світських заходах не з'являється, а остання фотографія в її Instagram була опублікована 3 червня. Втім, це не заважає фанатам вітати улюбленицю з поповненням. "Вона мамою стала!", "Здоров'я малюкові і вам", "Від душі бажаю здоров'я малюкові і вашій родині !!!!", - пишуть фанати.

Нагадаємо, що на початку цього року вже ходили чутки про вагітність та народження первістка артистки. Тоді їх спростував продюсер Максим Фадєєв, повідомивши, що Савічева просто поїхала у відпустку до океану після 12 років важкої роботи: "Якби Юля реально народила, ми б з радістю про це сказали. Навіщо нам це приховувати, який сенс? Пораділи б все разом , і все".

Чекаємо офіційних коментарів!