Skip to main content

Альона Апіна повідомила про розлучення з чоловіком після 25 років шлюбу

Сьогодні російські ЗМІ повідомили про намір співачки Альони Апіної розлучитися зі своїм чоловіком, у шлюбі з яким вона прожила 25 років. Ця звістка стала несподіванкою для шанувальників співачки, які і гадки не мали, що в родині співачки виникли розбіжності.

За словами самої співачки, ні в неї, ні у чоловіка не з'явилося нових романтичних відносин, просто з часом у них пропали точки дотику, інтереси стали різними. Як повідомляє портал "Дни.ру", ініціатива розлучення належить Апіної, її чоловік був проти розлучення, але артистка свого рішення не змінила.

"Ніхто третій в нашому розлученні не винен. Ні я, ні Саша не зустріли нову любов. Винні час і накопичена втома один від одного. Всі точки дотику пропали, інтереси стали різними. В якийсь момент я зрозуміла, що розставання неминуче".

У Олени та Олександра є 14-річна дочка Ксенія. Співачка дуже сподівається, що дівчинка прийме рішення батьків про розлучення і що це не стане для неї стресом. Також Апіна сподівається зберегти з чоловіком дружні стосунки.