Skip to main content

Бренд Л'Етуаль відкриває бібліотеку ароматів

Ні, тут ви не побачите стелажів з нудними книгами і бібліотекарок з дивними зачісками. У цьому райському куточку для парфуму-маніяків представлені найцікавіші селективні дивини з усього світу, з якими вас познайомлять чарівні чоловіки-консультанти, готові вгадати будь бажання і потурати вашим капризам.

Оскільки аромати в "бібліотеці" представлені з різних куточків планети, ви зробите дивовижну парфумерну екскурсію по країнах і континентах. Дізнаєтеся таємниці Стародавнього Китаю разом з брендом Shanghai Tang, відкриєте для себе дивну Скандинавію з парфумами Zarko Ahlmann Pavlov, відчуєте всю красу аристократичної і життєрадісною Італії завдяки парфуму Alyson Oldoini.

Духи AMOUROUD відкриють вам таємниці природи різних континентів - від лісових хащ до вишуканих садів. Бренд Bond 9 New York покаже всю красу Нью-Йорка, Carner Barcelona розіграє іспанські пристрасті. І це тільки верхівка айсберга, вирушайте в "бібліотеку", звідки ви точно повернетеся з хорошим настроєм і цінних парфумерним "томиком".