Skip to main content

Еммануїл Віторган прокоментував народження дочки

Днями ЗМІ облетіла сенсаційна новина про поповнення в родині народного артиста РФ Еммануїла Гедеоновича Віторгана. Виявилося, дружина актора народила йому дочку. Нагадаємо, чутки про вагітність Ірини ходили ще в минулому році, але тоді жінка все категорично заперечувала.

У недавньому епізоді програми "Ти не повіриш!" Віторган висловився про новонародженій доньці, яку щасливі батьки вирішили назвати красивим ім'ям Етель: "Шкода, що не побачимо її в повному розквіті, що я не побачу це покоління ... Але хотілося б припустити, що воно повинно бути обов'язково кращим за попередній".

Нагадаємо, Ірина Млодик зізналася, що дійсно народила дитину сама. Лікар-гінеколог прокоментував в інтерв'ю одному з російських ЗМІ ці неймовірні, на перший погляд, слова дружини Еммануїла Віторгана: "У самому факті вагітності і пологів у віці 50+ в сучасному світі немає нічого дивного. Прийнято вважати, що репродуктивний вік жінки триває з 16 до 47 років. Але в житті ми знаємо випадки, коли вагітніють і 12-річні дівчатка, і 60-річні жінки ".