Skip to main content

ЗМІ: наречена принца Гаррі Меган Маркл вагітна

Західні ЗМІ повідомляють про вагітність канадської актриси Меган Маркл. Журнал OK! Magazine з посиланням на джерело, наближене до королівського двору, зазначає, що кохана спадкоємця британського престолу принца Гаррі знаходиться на третьому місяці вагітності: "Схоже, скандалу не уникнути". До слова, на обкладинці свіжого номера таблоїду з'явилося фото Меган, на якому чітко видно кругленький живіт. Однак, знімок зроблений кілька років тому.

Обкладинка OK! Magazine

"Звичайно, мені б хотілося стати батьком найближчим часом. Але є протокол, який необхідно дотримуватися", - не раз заявляв Гаррі в інтерв'ю журналістам.

Представники актриси і королівської сім'ї не коментують інформацію, що з'явилася. Як зазначають західні ЗМІ, весілля Гаррі і Меган повинна відбутися влітку 2018 року, а про заручини пара повідомить в кінці цього року.

Нагадаємо, Меган Маркл вже була представлена ​​королеві Єлизаветі II. Днями Гаррі і його кохана відвідали секретне чаювання з королевою. Як повідомляють ЗМІ, пара пробула в особистому вітальні королеви близько години.