Skip to main content

Деніел Редкліфф знову став найбагатшим молодим актором

Давній подрузі Деніела Редкліффа Ерін Дарк (Erin Darke), якою актор зробив в цьому році пропозиція руки і серця, є чим пишатися. 25-річний актор знову увійшов втопили-лист "П'ять найбагатших британських знаменитостей молодше 30" за версією журналу Heat Magazine. Його стан оцінюється в 63,56 мільйонів фунтів, що приблизно становить 102,7 мільйонів доларів.

У цьому списку його обганяє тільки заснований в 2010 році в Лондоні англо-ірландський бой-бенд "One Direction", який заробив в цілому 77,52 мільйонів фунтів або 125,2 мільйонів доларів, але по-перше вони музиканти, а по- друге, їх п'ятеро: Гаррі Стайлс (колишній бойфренд Тейлор Свіфт), Луї Томлінсон, Найл Хоран, Зейн Малік і Ліам Пейн.

У цей список також увійшла Кіра Найтлі (Keira Knightley) зі своїми 39,95 мільйонами фунтів (64,5 мільйонами доларів), вона займає четверту позицію і є першою в цьому списку жінкою.

Інші цікаві факти читайте на нашому сайті, а також в PDF-журналі, свіжий номер якого ви можете скачати або роздрукувати щоранку.