Skip to main content

Мама Хабенського забороняє синові одружуватися

Більше двох років Костянтин Хабенський зустрічається з актрисою Ольгою Литвинової. У закоханих все добре, і Костянтин навіть був готовий одружитися зі своєю пасії, але тут втрутилася його мама Тетяна Геннадіївна.

Мама Костянтина Хабенського категорично проти весілля сина з Ольгою Литвинової. Вона навіть поставила йому ультиматум - або вона, або Ольга, повідомляє "7 Днів". Актор не готовий піти проти волі матері і ... відклав заручини.

У чому причина такої неприязні Тетяни Геннадіївна до Литвинової, не зовсім зрозуміло. За деякими даними, мамі Костянтина не подобається кар'єрні амбіції нареченої сина.

Втім, сам Хабенський навіть трохи радий, що весілля не відбудеться. За його власними словами, його ситуація нагадує йому сюжет фільму "Жіноча власність", в якому головний герой втрачає свою кохану, але незабаром зустрічає іншу жінку, але боїться її полюбити.

Нагадаємо, що дружина Костянтина Хабенського Анастасія Смирнова померла в 2008 році від раку. Актор довго не міг впоратися з цією втратою.