Skip to main content

Крістіна Орбакайте поділилася подробицями весілля сина

Старший син Крістіни Орбакайте Микита Пресняков вже цього літа узаконить відносини зі своєю обраницею Оленою Красновой. В інтерв'ю порталу "Дни.ру" співачка розповіла, що збирається виступити на весіллі сина: "Я не експерт в проведенні весіль - нікого з дітей поки не одружила. Я експерт з виступу на весіллях. Можу пообіцяти, що виступлю і у Микити. Торжество ж намічено на кінець липня ".

Христина не хоче втручатися в процес організації одруження. "Я не даю жодних порад синові стосовно весілля, не люблю нав'язуватися. Вони самостійні дорослі люди зі своїми смаками. І хочуть проявити креатив. Наприклад, що стосується вбрання молодих, то вирішили, що це буде мікс року і жіночності. Такий собі символ музики і моди ", - розповіла артистка.

Нагадаємо, що молоді люди зустрічаються вже три роки, а в даний момент проживають в будинку Алли Пугачової на Істрі, після весілля пара планує завести дитину і переїхати в США. Микита вважає, що там йому буде простіше будувати кар'єру, так як не заважають гучні прізвища матері, батька і бабусі.