Skip to main content

"Хочу покарати його за насильство": Тетяна Ларіна шокувала подробицями сімейного життя

Розставання зірок "Битви екстрасенсів" - Тетяни Ларіної і Юлія Миткевича-Далецький - вийшло гучним, і навіть скандальним. Як з'ясувалося з бесід відьми з представниками преси, молодий чоловік не тільки ображав її вчинками, а й принижував діями.

"Так, чоловік мене бив. Кілька разів. Це тривало рік. Я сподівалася, що він зміниться, але дива не сталося. Хочу покарати його за насильство і готую заяву в поліцію", - цитує жінку "Старх".

Жінка впевнена, що в майбутньому її чекає гідний чоловік: "З Юліком все скінчено - і мені хочеться скоріше забути цей кошмар. Я хочу, щоб у мене була щаслива сім'я, і ​​з'явилася нова людина, який буде мене любити і поважати. Я починаю нову життя - і шалено хочу змін в усьому ".

Тетяна і Юлій оголосили про розставання на початку вересня. Вони прожили разом два роки. Останньою краплею в частіше терпіння відьми став випадок, коли екстрасенс привів в будинок незнайомих їй жінок. Цей крок став складним для Ларіної - вона йшла, намагалася повернутися, але в підсумку прийняла тверде рішення.