Skip to main content

Єгор Кончаловський вперше прокоментував народження сина

Вчора ЗМІ стало відомо, що відомий режисер Єгор Кончаловський таємно став татом. Спадкоємця йому подарувала нова кохана, Марія Леонова. Сьогодні чоловік вперше прокоментував ситуацію і поділився емоціями після народження сина.

"Дорогі друзі, добрий день! Це дійсно правда, у мене народився син, ми назвали його Тимур. Це дуже велика і важлива новина в моєму житті, ось тому останнім часом я був так неактивний соціальних мережах. Спасибо большое і привітайте мене. до зустрічі ", - повідомив він в Instagram.

Шанувальники привітали новоспеченого батька. "Як здорово! Від щирого серця вітаємо Вас! І бажаємо міцного здоров'я малюкові, мамі і звичайно ж татові", "Вітаємо. Бауи Берік болсин. Бакитти болсин", "Здоров'я малюкові, а мамі сил і терпіння", "Здоров'я вам всім! нехай на ще одного режисера і актора стане більше! ", - пишуть вони.

Відомо, що сім'я зараз живе в заміському будинку: на відміну від колишньої дружини Кончаловського, його нова обраниця була не проти переїзду. Там же мешкає мама Єгора, Наталя Арінбасарова.