Skip to main content

"Чудо-хлопчик!": Роман Абрамович вивів у світ сина-підлітка Аарона

Вчора на відкритті сезону в гольф-клубі "Сколково" і приуроченому до цієї події турніру побували зірки російського театру, кіно і інші знаменитості. На заході були помічені Світлана Бондарчук, Юлія Пересільд, Олександра Дитина, Ігор Верник, але вся увага шанувальників останнього дісталося Роману Абрамовичу і його синові Аарона, які опинилися на знімку - фото чоловік опублікував в своєму Instagram.

"Який кудряшка!))) Так само я завзятий" childfree "і то захотіла такого сина!))) Чудо хлопчик!", "Ця дитина зробив Ваш кадр особливим!))", "Хлопчик кудряшка", "Це ж Абрамовича синок ! "," Гарний який)) мені б такі кучері ", - захоплюються вони.

Аарон з'явився на світ у родині олігарха в 2009 році. Вперше хлопчик потрапив в об'єктиви папараці в чотирирічному віці. Зараз Даша і Роман не приховують своїх дітей: в березні вони були помічені з чотирирічною донькою Лєєй в музеї сучасного мистецтва "Гараж". Також у Абрамовича є ще три дочки і два сина від попереднього шлюбу. Про роман Абрамовича і Жукової стало відомо в 2006 році.