Skip to main content

Різ Уізерспун і Джейк Джилленхол: у нас справжня сім'я

Актори Різ Уізерспун і Джейк Джилленхол почали зустрічатися вже давно. Але останнім часом їх відносини перейшли на новий, більш високий і серйозний рівень.

32-річна Уізерспун і 27-річний Джилленхол відчувають себе справжньою родиною. Джейк проводить багато часу в компанії своєї коханої і її дітей, а члени його сім'ї також взяли їх.

Сестра Джейка Меггі Джилленхол подарувала 4-річному Дікон, синові Різ, цілу колекцію сувенірів по фільму "Темний лицар", фігурки головних героїв і копію сценарію. Дікон - справжній фанат фільмів про Бетмена, він з нетерпінням чекав виходу "Темного лицаря".

Подарунки Меггі є ще однією ознакою того, наскільки близькі стали Різ і Джейк. Нещодавно пара провела романтичний вечір в одному з ресторанів Парижа. За свідченнями очевидців, вони виглядали закоханими і дуже щасливими.

Офіціантка, яка обслуговувала столик, за яким сиділи Джилленхол, Уізерспун і двоє її дітей, зізналася: "Різ відмінно говорить по-французьки - я була просто вражена. Вони здавалися однією великою щасливою сім'єю".