Skip to main content

Україна заборонила в'їзд 140 російським артистам

Як відомо, Україна останнім часом вкрай негативно ставиться до наших діячам культури. Вчора стало відомо, що Служба безпеки України заборонила в'їзд в свою країну 140 російським діячам теле- і кіноіндустрії, а також театру і естради.

Про це написала на своїй сторінці в Facebook депутат Верховної Ради Ольга Червакова. "За результатами перевірки було виявлено ряд осіб, діяльність яких висловлювання яких суперечили інтересам забезпечення безпеки нашої держави, в зв'язку з чим було прийнято рішення про заборону їм в'їзду на територію України".

В "чорний список" потрапили Лев Лещенко, Йосип Кобзон, Григорій Лепс, Микола Расторгуєв, Олександр Розенбаум, Валентин Гафт, Олег Табаков, Наталія Варлей, Сергій Пєнкін, Дмитро Харатьян та інші.

Це вже не перша спроба "захистити" Україну від російської культури. Раніше СБУ склала список з 400 фільмів, які заборонені до показу в країні. Також в'їзд в країну забороняли і іншим зіркам, в тому числі і Наташі Корольовій, у якій там одна залишилася 94-річна бабуся.