Skip to main content

Бред Пітт просить суд про спільну опіку над дітьми

Змучений розлученням батько шістьох дітей Бред Пітт подав документи до суду. Як повідомляють зарубіжні інформагентства, актора не влаштовує справжній стан справ: Анджеліна Джолі має одноосібну опіку над прийомними та рідними дітьми. У новому проханні Пітт просить про спільну опіку.

Спільна опіка дозволяє батькам брати участь в житті дітей, забирати їх до себе додому і вирішувати такі важливі питання, як навчання, лікування і виїзди з країни. Поки Бред може тільки під наглядом лікарів кілька годин в тиждень бачити дорогих його серцю дітей і зовсім нічого не може вирішувати.

Як повідомляють американські ЗМІ, в Каліфорнії, де знаходиться суд, який розглядає справу Джолі-Пітт, найчастіше приймається рішення про спільну опіку. Однак спочатку судді розглянуть всі заяви сторін, в тому числі і звинувачення про брутальне ставлення з дітьми.

Також є ще один спосіб вирішення проблеми. Анджеліна і Пітт можуть домовитися мирно, не чекаючи рішення суду. Але поки Пітту не доводиться розраховувати на дружнє ставлення з боку колишньої дружини.