Skip to main content

Ольга Слуцкер стала мамою

Відома бізнес-леді Ольга Слуцкер ретельно приховує деталі свого особистого життя від преси. Але журналістам вдалося дізнатися, що в цьому році вона в черговий раз стала мамою - у неї народився син. В якому місяці це сталося і як звуть малюка - поки невідомо, повідомляє видання "Старх". Преса припускає, що він народився за допомогою сурогатної матері, адже на фотографіях Ольга демонструє прекрасну форму.

Ольга вже виховує двох дочок, двійнят Катю і Машу, що народилися в лютому 2013 року, а зі старшими своїми дітьми, сином Михайлом та донькою Анею, вона розлучена з 2009 року по волі колишнього чоловіка, Володимира Слуцкера. Двійнят виносила для неї мешканка Росії, а старших дітей - мешканки в США.

Імен нинішнього коханого чоловіка, а також батька двійнят, Ольга також не називає. "У моїх дітей відмінний тато, приголомшливий, масштабний, розумниця", - ось єдине, що повідомляла вона в інтерв'ю.

Цю та інші новини шукайте на нашому сайті і сторінках PDF-журналу, який можна роздрукувати або завантажити - і читати в будь-який зручний час.