Skip to main content

Лариса Гузєєва показала нове обличчя без макіяжу: "Всім кажу, що просто виспалася"

До Нового року залишилося трохи менше двох місяців, і зірки почали готуватися до його зустрічі. Щоб бути у всеозброєнні, популярна телеведуча Лариса Гузєєва рекомендує записатися до косметолога: "Давайте красіветь разом. Позбувайтеся всякої гидоти на обличчі - воно вам треба?", - радить вона.

Сама Лариса вже записалася на ряд омолоджуючих процедур і навіть готова похвалитися першими результатами. "Роблю ВСЕ! Ви мене розумієте - правда, всім кажу, що просто виспалася", - кокетує артистка.

Передплатники відзначили, що без косметики Лариса виглядає молодше за свої роки. У звичайному житті зірка часто вважає за краще мінімальний макіяж, зате на зйомках носить яскраву помаду.

До безпідставної критики в соціальних мережах Гузєєва ставиться досить категорично. "Недорогі недрузей, я в курсі, скільки мені років, скільки я важу і де працюю, якщо ще раз якась погань посміє іспражніться на моїй сторінці - прокляну. А очей, як говорила моя сусідка, у мене ЧІЖОЛИЙ. А всім моїм прекрасним друзям як завжди радості ", - попереджає вона Хейтер.