Skip to main content

Евеліна Бледанс зворушливо привітала сина з 23-річчям

Зараз Евеліна Бледанс активно займається вихованням п'ятирічного Сьоми. Провідна практично щодня публікує фото з спадкоємцем, розповідаючи про радощі материнства. Однак мало хто знає, що у актриси є ще один син. Молоду людину звуть Коля і сьогодні йому виповнюється 23 роки, про що зоряна мама повідомила на своїй сторінці в Instagram. Бледанс виклала архівне фото і зворушливо привітала його з днем ​​народження.

"Моєму маленькому великим хлопчикові Миколка сьогодні виповнюється 23 роки. Нехай його життя буде такою, як він собі придумає! Нехай всі мрії здійсняться! Нехай він досягне всіх можливих висот і буде справжнім чоловіком! Побажайте моєму малюку удачі і сил в досягненні поставлених цілей".

Відомо, що старший син Евеліни живе з батьком в Ізраїлі. Там він пройшов військову службу, а потім вступив до університету. Сама Бледанс раннє в своїх інтерв'ю зізнавалася, що дуже винна перед Колею, адже коли він був маленьким, вона була занадто захоплена собою, роботою, через що йому дісталося дуже мало любові і уваги.