Skip to main content

Розкрито таємницю Бермудського трикутника

Професор австралійського Університету Монаша (Мельбурн) Джозеф Монаган (Joseph Monaghan) і його студент Девід Мей (David May) запевняють, що розкрили таємницю Бермудського трикутника. Що є причиною таємничих зникнень кораблів і літаків в Атлантичному океані?

експерти виявили на місці стародавніх розломів в місцях стародавніх вивержень вулканів скупчення великої кількості гідрантів метану. Піднімаючись з дна величезні бульбашки цього газу буквально розриваються на поверхні океану, стаючи причиною катастроф. Що ж стосується людей, то вони гинуть від отруйного газу.

На доказ своєї теорії Монаган і Мей провели експеримент. Вони спорудили великий резервуар, заповнили його водою і пустили по поверхні плавати іграшкові кораблі. Потім з дна резервуара вони стали випускати великі бульбашки метану. Коли корабель потрапляв в один з бульбашок, він йшов на дно.

Правда, не всі дослідники погодилися з ученими-австралійцями. Вони впевнені, що Бермудський трикутник зберігає куди більше таємниць, ніж метан.