Skip to main content

Анфіса Чехова - про особисте життя: "Побачення були для мене мукою"

Після розставання з чоловіком Гурамом Баблішвілі в минулому році Анфісі Чехової приписували кілька нових романів, проте сама телеведуча не розповідала, що ж відбувається в її особистому житті. Днями вона нарешті порушила мовчання і зізналася, що їй досі не дуже комфортно, коли вона думає про побачення з чоловіками.

Анфіса розговорилася про причини цього в своєму мікроблозі: "Я дуже не хотіла розчарувати! Настільки, що після побачення нерідко дозволяла симпатичному хлопцеві себе поцілувати, хоча абсолютно не була готова до цього, і навіть не розуміла які почуття викликає у мене ця людина! У підсумку , побачення, ставали для мене мукою, напругою, чимось некомфортним і нелюбимим! мене досі ще, по старій пам'яті, потрясивает від слова "побачення" (орфографія і пунктуація автора збережені - прим. ред.).

Зірка додала, що зараз її самооцінка все ж повернулася в норму і їй стало легше і спокійніше на романтичних зустрічах. Шанувальники все як один підтримали улюбленицю і побажали їй скоріше зустріти гідного чоловіка.