Skip to main content

Йосип Пригожин пішов від дружини через те, що вона "закабанела"

Знаменитий продюсер Йосип Пригожин вже втомився розповідати про свої минулі відносини. А ось його колишня дружина Олена в закидах не соромиться. Нещодавно вона заявила, що її нудить від одного імені колишнього чоловіка, що у нього проблеми з генетикою: їхній син має проблеми зі слухом. Він пішов до Валерії і кинув її з дітьми.

Однак сам Пригожин не згоден з нею. У нього є дочка від інших відносин, яка абсолютно здорова. До того ж він розлучився зовсім не через Валерії. "Коли жінка кабанеет і ні фіга при цьому не робить, вона не може викликати інтересу у чоловіка. Якщо вона неприваблива, якщо до неї не тягне, якщо вона не тягне, якщо вона не спокушає, то вона перестає бути цікавою. Жінка крім того, що вона повинна бути на кухні ополоником, вона повинна бути в ліжку нормальної ", - пояснює свою точку зору Йосип в інтерв'ю телеканалу НТВ.

Йосип пригожий з Валерією

До того ж продюсер втомився, що у нього постійно просять грошей. Він не хоче бути "грошовим мішком" для своїх дітей. Нескінченні сварки з сином і дочкою засмучують Пригожина.